Apie musĮMONĖS VEIKLA

UAB „Gaia Transport“ veiklatarptautiniai pervežimai krovininiais automobiliais. Didžiausia patirtis pervežant krovinius, kuriems reikalingas temperatūrinis režimas, į Rusiją.


ĮMONĖS ISTORIJA

UAB „Gaia Transport“, savo veiklą pradėjusi 2008 metais, su ilgametę patirtį turinčiu kolektyvu teikia aukštos kokybės krovinių pervežimo paslaugas Lietuvos ir užsienio klientams transporto paslaugų srityje. Per šį laikotarpį įmonė įspūdingai išaugo ir ženkliai praplėtė teikiamų transporto paslaugų sampratą bei kokybę.

UAB „Gaia Transport“ teikia krovinių, kuriems reikalingas temperatūrinis režimas, pervežimo visoje Europoje ir NVS šalyse automobilių transportu paslaugas. Nuosavas ir naujas automobilių parkas, profesionalūs darbuotojai sudaro galimybę teikti mūsų klientams maksimaliai įvairiapuses ir kokybiškas transporto paslaugas.  


MISIJA

Teikti aukštos kokybės krovinių pervežimo paslaugas Lietuvos ir užsienio klientams. Ypatingą dėmesį kreipiame į savalaikį klientų poreikių tenkinimą.

KOMANDA

Mūsų komandos profesionalumas, ilgametė patirtis ir mūsų užsakovų bei partnerių pasitikėjimas, susiformavęs per mūsų bendradarbiavimo laikotarpį, –
MŪSŲ KOMPANIJOS SĖKMĖS PASLAPTIS ir PASIDIDŽIAVIMAS! Mūsų įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos, daug patirties turintis kolektyvas, sprendžiantis pačius sudėtingiausius krovinių pervežimo technologijos klausimus. Bendrovės darbuotojai kalba lietuvių, rusų, lenkų, anglų, ispanų, italų, vokiečių ir norvegų kalbomis. Mes visada pasiruošę Jums padėti ir patarti logistikos srityje!