PaslaugosPAGRINDINIAI MARŠRUTAI

UAB „Gaia Transport“ pagrindinės krovinių vežimo kryptys – iš Europos Sąjungos į trečiąsias šalis Rusiją, Baltarusiją, Ukrainą, taip pat vežame krovinius ir ES viduje (į/iš Ispanijos, Lenkijos, Italijos, Prancūzijos, Austrijos, Danijos, Skandinavijos, Vokietijos, Olandijos, Belgijos, Anglijos, Bulgarijos, Graikijos).


TRANSPORTAVIMAS

Krovinius vežame standartinėmis šaldytuvinėmis ir tentinėmis puspriekabėmis, kurių matmenys ir su jais susiję duomenys yra:

1.    puspriekabės-šaldytuvaimaisto produktams ir kitiems kroviniams, kuriems reikia ypatingų vežimo sąlygų

  • palaikoma temperatūra nuo -25 °C iki +25 °C;
  • visose puspriekabėse įrengti termografai;
  • 33-jų euro padėklų talpa;
  • vežamas svorisiki 24 tonų Europos viduje ir iki 21,5 tonos vežant krovinius į Rusiją;
  • matmenys: 13,4 m x 2,65 m x 2,46 m/2,49 m


2.    tentinės puspriekabės

  • 33-jų euro padėklų talpa;
  • apimtis – 92 m3;
  •  matmenys: 13,6 m x 2,7 m x 2,48 m


PERVEŽAMI KROVINIAI

UAB „Gaia Transport“ pervežamų krovinių specializacijaproduktai, kurie yra jautrūs temperatūros sąlygoms ir kuriems reikia daugiau dėmesio ir greito pristatymo. Pagrindiniai pervežami kroviniai: vaisiai ir daržovės, mėsa ir mėsos gaminiai, žuvis, sviestas, ledai ir saldumynai bei kiti konditerijos gaminiai, sūris ir kiti pieno produktai. Įmanoma palaikoma temperatūra yra nuo -25 °C iki +25 °C. Įmonė, atskirai susitarus, gali priimti užsakymą vežti ir kitus, neišvardytus šiame sąraše krovinius.


GREITAS PRISTATYMAS

Esant poreikiui ir atskiram susitarimui galime pasiūlyti savo užsakovams automobilius su dviem vairuotojais, kas yra ypač aktualu pervežant greitai gendančius krovinius, tokius kaip vaisiai, daržovės, sūris, šviežia žuvis ir atvėsinta mėsa.


SAUGUMAS

Visose puspriekabėse-šaldytuvuose instaliuoti termografai, leidžiantys kontroliuoti vežamo krovinio temperatūrą viso transportavimo metu, ir iškrovime pateikti termograma.
Draudimas. Krovinių vežėjo ir ekspeditoriaus veikla yra apdrausta ekspeditoriaus civilinės atsakomybės ir CMR draudimu (iki 200 000 EUR), esant poreikiui galime papildomai apdrausti vežamą krovinį.
CMR konvencija. Visi pervežimai vykdomi pagal CMR konvencijos sąlygas ir susitarimus, kurie neprieštarauja CMR konvencijos sąlygoms.